Home Home

خبر/ گزارش جلسه مشاورین و هیات مدیره
همکاران و اعضای محترم انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران در مورخه یکشنبه 97/6/18 در ساعت 19 الی 21 در سالن امیرخانی خانه هنرمندان ایران بنا به دعوت هیات مدیره انجمن گروهی از همکاران و مشاورین برای شرکت در جلسه با موضوع چشم اندازها، افق آینده و بنا به ضرورت دعوت از اعضای انجمن در جهت ایجاد دیدگاه و تولید نظر در مورد کاندیداتوری برای شرکت در انتخابات هیات مدیره و بازرسین دوره آینده حضور بهم رساندند. (ادامه مطلب)

خبر/ گزارش تصویری نشست آموزشی «مالیات و طراحان »
دوازدهمین نشست کمیته آموزش انجمن صنفی طراحان گرافیک تحت عنوان «مالیات و طراحان»، با حضور «پارسا گلپایگانی» کارشناس حقوقی و مشاور مالیاتی انجمن و «مسعودسپهر» نایب رئیس انجمن، عصر روز یکشنبه چهارم شهریور ماه از ساعت ۱۷ در خانه هنرمندان ایران برگزار گردید. (ادامه مطلب)

بحث و نظر/ انتخابات آتی انجمن؛ انتخابی میان بیم و امید/ احسان رضوانی
(ادامه مطلب)

مقالات/ منشور حرفه‌ای جهانی ایکوگرادا برای طراحان هفت سند (بخش پنجم)
ایکو ـ‌دی. سازمان جهانی طراحی حرفه‌ای است. این سازمان غیرانتفاعی، مستقل و به هیچ گروه یا سازمان سیاسی وابسته نیست، شبکه‌ایست که در اساس به اعضای خود استوار است، و اعضا، سازمان‌های ذینفعی هستند، که در حوزه‌ی تـخصص‌های مختلف طراحی که در رسانه‌ها گسترده شده است، کار می‌کنند. (ادامه مطلب)

خبر/ سلسله نشست های فرهنگی، هنری و پژوهشی "آن" با سخنرانی فرزاد ادیبی
«آنک/ ریشه‌ها در گرافیک»/ از سلسله نشست های فرهنگی، هنری و پژوهشی "آن"/ سخنران: فرزاد ادیبی/ زمان: شنبه ۲۴ شهریور/ ساعت: ۱۰ الی ۱۲ / آدرس: نبش عدل خمینی ۶۲، بنیاد بین‌المللی امام رضا (ع). (ادامه مطلب)
استفاده از تمام بخش های وب سایت انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران، با ذکر منبع آزاد است.
مسئولیت صفحه های اختصاصی اعضاء با توجه به موازین قانونی جمهوری اسلامی ایران به عهده اعضاء است و
در صورت مشاهده هرگونه تخطی، دسترسی به آن متوقف خواهد شد.
در حال بارگذاری...